Vadaš Thermal Resort Štúrovo (celoročné) / SK

Rezort s rozlohou 30 hektárov ponúka 14 zážitkových bazénov, z toho 8 vonkajších a 6 celoročne otvorených. V exteriérových priestoroch nájdeme veľký plavecký bazén s dĺžkou 50 m, zážitkové bazény Relax a Hviezda s rôznymi relaxačnými zariadeniami a zážitkovými atrakciami, detský zážitkový bazén, perličkový bazén a sedací bazén. K najväčším atrakciám patrí bazén Lagúna s umelým vlnobitím – najväčší svojho druhu na Slovensku. Súčasťou areálu sú toboganový, lanový a motokárový park. Prírodné jazero, ponúka možnosť vodného bicyklovania, člnkovania a celoročného rybolovu.

Dunajská pláž Kováčovské kopce / SK

Niečo pre milovníkov prírodných pláži, je idylické kúpanie v Dunaji na plážach zo štrku s pozadím Burdy a s výhľadom na maďarské pohorie Pilis. Urobte si výlet za kúpaním v kombinácii s piknikom alebo opekačkou priamo pri brehu rieky alebo obedom v štýlovej reštaurácii Modrá ryba. Vhodné aj pre fanúšikov vodných športov a rybárov.Jazda na koni


Ak hľadáte miesto, kde sa Vy alebo Vaše deti naučia jazdiť na koni, alebo ste skúsený jazdec a chcete si len tak vyraziť do prírody v konskom sedle, kontaktujte trénera Dr. Hyžňana 00421 905 457 490.

Plavba loďou BALU / SK

Plavba vyhliadkovou loďou BALU Vám umožní vychutnať si pohľad na Štúrovo, na Ostrihomskú Baziliku alebo na sútok Hrona a Dunaja z inej perspektívy. Vyhliadková loď má krytú otvorenú palubu, ktorá Vám umožní jedinečný a neobmedzený výhľad na okolitú krajinu.

Kontakt: 00 421 915 709 030
Web: http://www.vyletnalod.sk/

Vláčik / SK

Kabriolet s dizajnom starodávneho vozidla Vám poskytne dokonalý výhľad na historické budovy a zaujímavosti oboch miest (Štúrovo a Ostrihom) Vláčik v Štúrove prevádzkuje majiteľka výletnej ľode Balu, dokonalá kombinácia na program. Rezervujte si lístky na kontakte:

Kontakt: 00 421 915 709 030
Web:http://www.vyletnalod.sk/

Lanový park Vadašland / SK

VadašLand patrí medzi najnovší a najbezpečnejší lanový park na Slovensku, je určený pre všetky vekové kategórie. Park je vybavený kompletným osvetlením, preto si môžete užiť aj večerné lezenie!

Park obsahuje 54 prekážok:

- 1x skúšobná dráha

- 1x detská dráha a detská lanovka (od 3 rokov - do 130 cm)

- 2x stredná dráha (od 130 cm)

- 1x veľká dráha a 4x lanovka nad jazero (od 150cm)

- 1x teamová dráha (od 140 cm) min.3 osoby

Web: http://www.vadasland.sk/lanovy-park/